Kontakta oss


Vår resebutik i Mjölby har öppet helgfria vardagar kl 09.00-17.00.
Under juli månad är våra öppettider vardagar kl 09.00-16.00

Öppettider


Måndag – Fredag 09:00 – 17:00


Kontakt


Postadress Rothemsvägen 7, 59554 Mjölby

BesökadressKyrkogatan 30, 595 30 Mjölby

Telefon0142-12150

Jourtelefon (akuta ärenden)070-5326682

E-post info@blaklintsbuss.se

Hans-Erik Haag

Hans-Erik Haag

VD


Telefon: 0142-121 50

hans-erik.haag@blaklintsbuss.se



Håkan Gräns

Håkan Gräns

Teknik


Telefon: 0142-121 50

hakan.grans@blaklintsbuss.se


Birgitta Olofsson
Birgitta Olofsson

Löner/Ekonomi


Telefon: 0142-121 50

birgitta.olofsson@blaklintsbuss.se



Anna Johansson
Anna Johansson

Resesäljare/Researrangör


Telefon: 0142-121 50

anna.johansson@blaklintsbuss.se


Göran Ericsson
Göran Ericsson

Samordnare beställningstrafik


Telefon: 0142-121 50

goran.ericsson@blaklintsbuss.se


Eric Haag
Eric Haag

Ansvarig för skolskjutstrafiken


Telefon: 0142-121 50

eric.haag@blaklintsbuss.se



Carl-Henrik Haag
Carl Henrik Haag

Trafikledare


Telefon: 0142-121 50

carl-henrik.haag@blaklintsbuss.se


Mikael Andersson
Mikael Andersson

Utbildning och fastighet


Telefon: 0142-121 50

mikael.andersson@blaklintsbuss.se


Jimmy Björn
Jimmy Björn

Teknik


Telefon: 0142-121 50

jimmy.bjorn@blaklintsbuss.se